Jak wypełnić Plan Porodu? - wersja 1

Planer Porodowy to narzędzie, które pozwala Ci nie tylko uzyskać dokument planu porodu, ale też prowadzi Cię krok po kroku przez proces projektowania swojego wymarzonego doświadczenia porodowego. Zaczynasz od ogółu, przechodzisz przez kolejne, coraz bardziej szczegółowe etapy workbooka, a ostatecznym rezultatem jest jasna wizja nadchodzącego wydarzenia: dla Ciebie i - dzięki gotowemu Planowi Porodu - dla położnej, personelu medycznego, Twojego partnera, douli.


Spokojne przejście kolejnych etapów Planera pozwala Ci w pełni skorzystać z jego potencjału. Najbardziej polecanym przeze mnie sposobem pracy z Szablonem Planu Porodu i Kafelkami Wyboru jest wycinanie i przyklejanie, które do wielowarstwowego doświadczenia z tym workbookiem dodaje jeszcze element pracy manualnej, która pomaga wielu osobom się wyciszyć, znaleźć równowagę, jasność myśli, ład.


Tak wygląda gotowy Plan Porodu wykonany metodą wycinankową:

Jeśli przeszkadza Ci efekt używania kleju (lekkie wygięcie stron, naklejone Kafelki), możesz zabrać do szpitala ksero Planu, a oryginał zostawić do własnego użytku.


Zbliżenie na jedną ze stron, pokazujące możliwe wykorzystanie Kafelków (pusty Kafelek wypisany odręcznie, użycie kolorowego mazaka - tu zachęcam Cię do kreatywności!):Owocnego planowania i cudownego porodu! <3

110 wyświetlenia
  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon

© 2019 by Mokoshka – Pamela Kucińska. Proudly created with Wix.com

  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon